Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dionis Delia - Kur Të Pash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Të Pash".
3. Video është e këngës "Kur Të Pash", por nuk këndohet nga Dionis Delia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dionis Delia - Kur Të Pash  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Behem Zog"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-13T08:39:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Të Pash" kënduar nga Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albert Popaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kur te bash okur te takova pa te marr moj goc ty be se durova hajde me mu ne te dy ne kafiq mu taku e najfjal bashk o me ndrru hejj tekam dashur hejj tekam dashur o paty ty be smoj merrnuMë Shumë Këngë Nga Dionis Delia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë