Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dionis Xhafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Dionis Xhafa është një shkrimtar. Dionis Xhafa ka mbaruar studimet për Gazetari në Universitetin e Tiranës. Ka bashkëpunuar dhe bashkëpunon me shumë gazeta. Aktualisht punon në gazetën "Shekulli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (3)

13
10
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Autorë Të Ngjashëm:

Kadri Mehmeti

Besnik Jaha

Kristjan Dukaj

Klevis Maliqi

Iljaz Jashari

Leonard Mrishaj

Matt K

Haziz Ahmeti

Besart Ramiz Tafaj

Benjamin Krasniqi

Tags: Dionis Xhafa


Komente mbi këtë artist