Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dissaster's

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dissaster's është një grup artistësh. Më datë 4 Korrik 2009, Dissaster's publikojnë videoklipin "S'ta Prishi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Raiders

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Te Tjeret

Bloody Gangstaz Family

Armial

Pozitiv Records

Tags: Dissaster's, Dissasters


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet