Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Ardit Ameti
 • Vendlindja:
 • Kumanove 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Qershor 2018, FastI publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Dit. Më datë 18 Korrik 2018, DIT publikon videoklipin "MSMT"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Wolfman

Cali

Enis (Last King's)

Lila

Gansito

Mc Qlira

Arjan Rrahmani

Pimpex

Flori ABG

Real K

Tags: Dit, Ardit Ameti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet