Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33
Ditaa është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lana Dembo

Tina Jortimela

Leonora Bruçaj

Reshida Çoba

Gjenovefa Myrtaj

Shyhrete Ahma

Besiana Avdyli

Alma Begaj

Elsa Sojati

Ana Mihail

Tags: Ditaa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet