Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj A-Boom

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
  • Emri i Vërtetë:
  • Ardian Luboja
BIOGRAFIA: Dj A-Boom është një autor këngësh, dj dhe producent i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe dance. Dj Aboom eshte Ardian Luboja. Ai eshte nje Dj i shkelqyer por njekohsisht eshte edhe Dj i repistit shqiptar Noizy. Dj Aboom jeton ne Zvicer por tani me shum eshte ne Durres sepse i nevojitet Noizy-t. Ai eshte nje djal shum i talentuar. Ai se bashku me Durimkid ben qudira. Më datë 22 Qershor 2017, Dj A-Boom & Kidda publikojnë videoklipin "E Imja". Teksti u shkrua nga Dj A-Boom, Kidda. Më datë 22 Dhjetor 2016, Dj A-Boom publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Dj A-Boom, Dj-Aboom, A-Boom, Dj A Boom, Ardian Luboja

Komente 0