Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Aldo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dj Aldo është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Ai u bë i famshëm për miksimet e tij dhe muzikën e përzgjedhur që në fillimet e tij, ndërsa vjen dhe me risinë më të fundit. Ai njihet nga të gjithë si DJ Aldo, ndërsa suksesi i tij i ka zanafillat e hershme. Më datë 5 Tetor 2013, Dj Aldo publikon videoklipin "Love For The Summer", në bashkëpunim me Dhanny. Më datë 18 Janar 2016, Dj Aldo publikon videoklipin "Don't Let Me Go", në bashkëpunim me Lorela. Më datë 22 Prill 2016, Nrg Band & D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rinor Kastrati

Alex Lupa

Drop G

Deniss Mitcelli

Dj Benity

Dj Dalool

Cricket

Labi Ramaj

Dj Vicky

Dritjon Selmani

Tags: Dj Aldo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet