Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Aldo - Don't Let Me Go (Feat. Lorela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

D'you hear me I call your name
At the edge of a new sunrise
I feel lost
Show me A way
To go straight to your heart and mind

Without your love my wings are broken
Nothing but stone
My secret world is left unspoken
Never leave me alone

Don’t let me go
Cause if you’re looking for an answer it is just
inside your heart
Don’t let me go
Cause if you give us one more chance we gonna make
a brand new start

Don’t let me go
Don’t let me go
Don’t let me go
Dj Aldo
Featuring: Lorela Karoshi
Publikimi: 18/01/2016


Dj Aldo - Don't Let Me Go
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Let Me Go".
3. Video është e këngës "Don't Let Me Go", por nuk këndohet nga Dj Aldo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Aldo:


Komente 0