Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Cimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Dj Cimi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Tetor 2013, Mihrije Braha merr pjesë në Zhurma Show 2013 me këngën "Krejt Le T'a Dijn", në bashkëpunim me Dj Cimi & Lora Braha. Në Prill 2005, Dj Cimi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Mundem Me I Ba Krejt". Më datë 6 Prill 2009, Dj Cimi publikon videoklipin "Krejt Ti Blej", në bashkëpunim me Hekuran Krasniqi. Më datë 30 Prill 2009, Toni publikon videoklipin "Ngoje Qet Sen", në bashkëpunim me Dj Cimi. Në Nëntor 2009, Dj Cimi merr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dj Cimi, Cimi

Komente 0