Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Cimi - Mitrovica, Bac Nuk U Kry Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nje territor i ndam lufta e pa perfundume eshnat,padekorume Mitorovica e coptume,Hala era barut vjen tona zonat hala plagat rengon hala bac nuk u kry hala gjaku po me vlon amanetin ta percjellin krejt gjeneratat kuq e zi, jetojn nshpin krejt dekatat marrin frym thell me ket bac shqiptar ftyren ta tregojn qe me gjak jem shperla me loke shka mi bo,

Ky tekst u dërgua nga TonaPublikimi: 22/12/2013


Më Shumë Këngë Nga Dj Cimi:


Komente 0


Dj Cimi - Mitrovica, Bac Nuk U Kry
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mitrovica, Bac Nuk U Kry".
3. Video është e këngës "Mitrovica, Bac Nuk U Kry", por nuk këndohet nga Dj Cimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.