Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Crax

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Dj Crax është një dj dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe dance. SuperCrax ose Dj Crax është Dj personal i Noizy-t. Më datë 8 Shkurt 2018, Dj Crax publikon videoklipin "2 Telefona", në bashkëpunim me Grof. Teksti u shkrua nga Grof....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Djallzuar

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

L3O

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Ekrem Bislimi

Tags: Dj Crax, Supercrax


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet