A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Dagz

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dj Dagz is a singer. Më datë 22 Janar 2017, DJ PM & Dj Dagz publikojnë videoklipin "Hit N'ler", në bashkëpunim me Fajt. Teksti u shkrua nga Fajt. Për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment. Më datë 31 Maj 2017, Uki publikojnë videoklipin "Jena Dashni", në bashkëpunim me DJ PM & Dagz. Më datë 20 Qershor 2017, Dj Dagz & DJ PM publikojnë videoklipin "Besom", në bashkëpunim me Yll Limani. Më datë 6 Janar 2018, Dj Dag...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj Sadi

Da Freak

Ridi

Mad Boy

Loyal Man

Mc Lily

Kenny

Unfame

Bejuos

Mafia


Tags: Dj Dagz, Arbër Gumnishta

Dj Dagz in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019