Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dj Endi - T'gjall  (Feat. Big Boy Niti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big Boy Niti

26/02/2011

2011-02-26T21:29:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'gjall" kënduar nga Dj Endi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dj Endi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet