Dj Fati
Dj Fati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Fatmir Fejzullahu
  • Vendlindja:
  • GjilanBiografia

BIOGRAFIA: Dj Fati është një këngëtar. Njihet si Dj. Fati Beat's, por emri i tij i vertete eshte Fatmir Fejzullahu dhe jeton ne Ternoci i Madh. Më datë 21 Prill 2014, Dj Fati publikon videoklipin "Sa Shume T'kam Dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0