Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dj Flow

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dj Flow është një këngëtar i njohur. Dj Flow është një nga Dj më të njohur në Kosovë. Ai njihet si një Dj profesional dhe që ka bashkëpunime me shumë reperë nga Kosova dhe ndër bashkëpunimet më të mëdha në karrierën e tij. Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikojnë videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow. Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 1 Mars 2011, Dj Flow publikon videoklipin "N'qytetin Tem", në bashkëpunim me L...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ergin Brahimi

Driton Sopa

Adrian Rusta

Papushi

Acidi

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri

Valon Rama

Dr.Nushi

Toni


Tags: Dj Flow, Dj Floow

Dj Flow në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet