Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Geek

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  76
 • Emri i Vërtetë:
 • Genc Halimi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Dj Geek është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Dj Geek është një dj i suksesshëm në muzikën shqiptare, i cili ka nisur luajë nëpër klube të ndryshme që prej vitit 2012-të. I lindur në Prishtinë, ai ka mundur të depërtojë me muzikën e tij në gjithë trevat shqiptare, duke u shndërruar në një prej dj-ve më të preferuar të momentit. Ai madje synon të marrë pjesë në ndonjë festival europian. Më datë 24 Dhjetor 2016, Dhurata Dora & Dj Geek publikojnë videoklipin "Ayo". Teksti i këngës u shkrua n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I dashuri i

Dafina Zeqirit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dj Geek, Genc Halimi, Dj-Geek

Komente 3