Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Alketa Turkaj - Kqyrni Shoqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Refreni:
Kqyrni shoqe ça ka rritur nana ih-eh-oh
Kqyrni shoqe ça ka rritur nana oh
E ka belin, oh për dy kollana ih-eh-oh
E ka belin, oh për dy kollana oh

Ih-eh-oh, oh ma do syri, ma do zemra
Ih-eh-oh, oh moj sy zezë oh
Ih-eh-oh, oh ma do syri, ma do zemra
Ih-eh-oh, oh moj sy zezë oh

Refreni:
Kqyrni shoqe ça ka rritur nana ih-eh-oh
Kqyrni shoqe ça ka rritur nana oh
E ka belin, oh për dy kollana ih-eh-oh
E ka belin, oh për dy kollana oh
Hajde shqipe

Ih-eh-oh, oh ma do syri, ma do zemra
Ih-eh-oh, oh moj sy zezë oh
Dj Gimi-O & Alketa Turkaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/09/2022
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Sbs Entertainment
Master: Nome EntDj Gimi-O & Alketa Turkaj - Kqyrni Shoqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrni Shoqe".
3. Video është e këngës "Kqyrni Shoqe", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Alketa Turkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente 0