Më mbaj mend (për 1 muaj)

ReMan & Dj Iljano - Maybe (Feat. Cătălin)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I know
I miss your love
Maybe
Maybe you’re right
Maybe I am to blame for everything
And Maybe I bother you,
I don’t want to
Or maybe it’s because I love so much
I don’t want to lose you
You are,
You are my better half
You are my world
And you are my soul
And my light
Please forgive me
I love you so much
Dj Iljano
Publikimi: 17/01/2020


ReMan & Dj Iljano - Maybe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maybe".
3. Video është e këngës "Maybe", por nuk këndohet nga ReMan & Dj Iljano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Iljano:


Komente 0