Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dj Jojo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Dj Jojo është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 23 Mars 2016, Dj Jojo & Petro publikojnë videoklipin "Pije"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Manco

Dj Meti

Dj Denny

Adi Dj

Dj Xheni

Dj Xhino

Alessandro

Elidon

Drinche

Arlito

Tags: Dj Jojo, Jojo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet