Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Manti është një produksion shumë i njohur. Produksioni Dj Manti është një produksion nga Prizreni që merret me editimin dhe distributimin e këngëve dhe albumeve të këngëtarëve të ndryshëm, kryesisht nga Prizreni...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Blero Ent

Kastrati

Produksioni Ximi

Palma Gjilan

Oltioni

Zico Company

Produksioni Ardi

Melosi

5 Stars

EMF Creative

Tags: Manti, Dj.Manti, Produksioni Manti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet