Manti
Manti
Manti
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Manti është produksion shumë i njohur. Produksioni Dj Manti është një produksion nga Prizreni që merret me editimin dhe distributimin e këngëve dhe albumeve të këngëtarëve të ndryshëm, kryesisht nga Prizreni

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0