Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Meti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Meti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 27 Qershor 2017, Dj Meti publikon videoklipin "Valle Tropojane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jens

Dj Manco

Dj Xhino

Dion Dragusha

Mario Gjini

Alessandro

Bero

Drinche

Dj Flame

Dj Jojo

Tags: Dj Meti


Komente mbi këtë artist