Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Sadi - Mallkimi (Feat. Ardi G & Lil Donny)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

rap 1 :

me kujtohet ajo dit si me kan tu ndodh qitash
nuk e di qka me bone nuk e di pse te lash
mallkuar qoft takimi qe na dy u pam
mallkuar qoft edhe qielli qe ate dit na u vran
zemren vetit ja lendova kur ty te lash me ik
zemren vetit ja lendova e tash e mallkoi ate dit
me kujtohet ftyra jote me kujtohet loti i par
me kujtohen fjalt e tua qe si prej qiellit me ran
me perqafofe dhe fjalt e tua te fundit ishin kto
zemer te dua shum kit sen kurr mos e harro
mallkuar qoft ajo dit qe ma kur ste kom pa
mallkuar qofsha dhe une qe me heret nuk jom ardh ..zemer

ref 2x :

pse zemer ti me le
shko e mos u kthe
mallkuar qofsha un
qe jetes i dhe fund

rap :

hala me kujtohet ai moment kurr per jet smuj me harru
e pergjakur ishe ti e ne te bardha isha un
gjaku yt filloi me e mbulu kejt trupin tem
shiu binte pa nderpre sdojke hiq me u men
keri i spitalit erdhi pak me vones
e keri qe te shkeli ty hala rike dhez
njerzit ishin mledh pereth kqyrshin qka ka ndodh
e une i vetmuar ne mes e ty tut majt ne dor
mallkuar qofsha un qe sum ka shkel ai mu
mallkuar qofsha un qe nuk mujta met shpetu
kur nuk muj me e harru ftyren tane te pafajshme
e doren e shikoj perdit qe tu kajt ne gji ma majshe

rap 3 :

pse bash mu u desht kshtu allahu mem denu
ma mir u kan mem marr mu e kta me e shpetu
e mallkoi ate dit te keqe qe ti me le e shkove
e mallkoi ate dit te keqe qe zemren ma lendove
pse zemer ti shkove e mu me le ne vetmi
ti shkove ne tjetren bot e une kaj perdit si thmi
kshtu e paska jeta dikush qan e dikush po keshka
un po qaj nkit bot en boten tjeter keshim bashk
teshat me gajkun ton kur per jet sdu me i la
e kur shkoi ne boten tjeter ni amanet du me jau lan
kallni teshat e sajna kallni edhe teshat e mija
e hiri qe mbetet ne fund le ta mbulon kejt vetmiaNuk kemi video për këtë këngë.


Dj Sadi
Publikimi: 01/09/2009


Dj Sadi - Mallkimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkimi".
3. Video është e këngës "Mallkimi", por nuk këndohet nga Dj Sadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dj Sadi:


Komente 0