Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dj Sardi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  42
 • Emri i Vërtetë:
 • Sardi Shehu
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dj Sardi është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. DJ Sardi known as one of the most revered members of the Albanian scene. Music has always been his passion ever since he was very young. He enjoys doing quality live mixes on the turntables to all types of genres. He always wants to satisfy his clients and make sure that they are having a good time with quality services. With 15 years of experience as a musician, his signature style of mixes is what makes him pump up the crowd with a high demand ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Flamur Shehut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dj Iljano

Vin Veli

Dj Nago

Elis Nova

Ziso

Endrit Shani

Agustin Pellumbaj

KMC

Ardian Qokaj

Klejvis Saliaj


Tags: Dj Sardi, Sardi, Sardi Shehu, Sardi Dj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet