A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Dj Suat - Malli (remix)  (Feat. Unikkatil & Dmx)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2009

2009-09-23T13:32:17

Featuring

Unikkatil


1 : RRugaqi i Art

shqipri nana jem
edhe 1 her pot shkruj leter
jo per naj gjo
po spom len dahsnia e vjeter
dashnia per at vend
qe shpesh e kom permen
tash ajo dashni po mi nxjerr mu kto men
sa her qe kom fol
syt me lot mu kan mush
se em ka marr malli
per mi pa niher at fush
ato fusha e lendina
ku u rrita me mundime
me vite ti moj nan
mu me therrime
se u bon shum vite
qe e lash at shqpini
malli per atdhen
em djegi en zemer em boni hi
em ka marr malli me kon en granter te ngroht
se bitte(gjermanisht)shqipe
smun jetoj ket ven te ftoht
em ka marr malli per ty non edhe per shoqni
em ka marr malli
per ato koh kur jom kon problem i ri
ska lojke ka nji dit
pa u rre shkoll me thmi
gjeth jom kon belagji
si un dhe shokt e mi

Refreni2x : Unikkatil

ky sen osht per kurbet
per shqipe qe jom vet
per kta qe shkun shum vjet
e nana vet hala i pret
katili osht me juve
mor deri en piken e funit
veq shqipe nuk ka lidhje
a je i qytetit a i katunit


Lyrics submited by GramoKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019