Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Xhino

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Dj Xhino është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 21 Dhjetor 2016, Dj Xhino publikon videoklipin "Burn It"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Jajki

Gaz Neziri

Alessandro

Dion Dragusha

Arlito

Dj Xheni

Dj Flame

Mario Gjini

Bero

Dj Meti

Tags: Dj Xhino


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet