Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemt E Drinit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Djemt E Drinit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 21 Prill 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Pa Ty". Më datë 11 Maj 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Kur Ne Flake". Më datë 11 Maj 2008, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Falmi Falmi". Në Dhjetor 2012, Djemt E Drinit marrin pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Moj E Bukura". Më datë 28 Shkurt 2016, Djemt E Drinit publikojnë videoklipin "Gërshetat E Gocës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Asgje Sikur Dielli

Bon Bon Band

Minatori

Grupi Aida

Ngroba

Tingulli I Zjarrtë

Por-Nó

TNT

Votra

Shook

Tags: Djemt E Drinit, Djemte E Drinit


Komente mbi këtë artist