Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemt E Drinit - Trendafil Te Pusi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

trendafil te pusi moj
sa bukur mban er
aman moj sa bukur mban er
bubu moj sa bukur mban er

jan mesu do vajza moj
po na vin nga her 2(X)
aman moj po na vin nga her
bubu moj po na vin nga her

ne krevat me gjemba moj
do ti vem te flen 2(X)
aman moj do ti vem te flen
bubu moj do ti vem te flen

cila te merziten o te prekin perdhe
aman moj te prekin perdhe 2(X)
bubu moj te prekin perdhe
ooooooooo perdhe


Ky tekst u dërgua nga Bini


Nuk kemi video për këtë këngë.
Djemt E Drinit - Trendafil Te Pusi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafil Te Pusi".
3. Video është e këngës "Trendafil Te Pusi", por nuk këndohet nga Djemt E Drinit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemt E Drinit:


Komente 0