A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Djemt E Malsis

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Djemt E Malsis is a popular group/singers. Pjesetar te grupit DJEMT E MALESISE jane EVEREST SELIMAJ #djali i malesise dhe FATJON SELIMAJ #tonydolar. Grupi eshte formuar ne vitin 2000 dhe ka pasur si pjesetare nder vite dhe FREDIN DHE FLORIN. DJEMT E MALESISE kane marre pjese dy here ne TOP FEST (2,5) si grup ose singles. Ata bejne nje rryme te tyre muzike...HIP HOP FOLK. Kane dy albume ne treg. XHEMILJA DHE KUSH JENA NA. Kane zhvilluar koncerte pa fund si brenda dhe jashte SHQIPERIE. ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

R.A.G

5 Plus

Gremza

Koha

0290

Vatra

Infinit Records

Vëllezërit Zikolli

Tempulli G

Bloody Soldierz


Tags: Djemt E Malsis, Djemte E Malsise

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019