Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Ne Udhekryq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nisem ne shi,me pallton e gjate
Kujtimet pranga s’me leshojne
Te gjitha i fala,trofete e shpirtit tim
Asgje t’me kthehet une s’kerkoj
Ne udhekryq u ndala prape
Nje mike humba dhe ty
Por nisem larg une zemer trishte
Por te dua perjetesisht

“REFRENI”
Larg jam, larg i vetmuar
Nje dite do te kthehem serish
Ndoshta ti do t’kesh ndryshuar
Une te desha çmendurisht
Jo jo s’mund te harrohet
Nje sfide eshte koha, mjerisht
Te premtoj se I gjalle a I vdekur
Do te vij tek ty per Krisht


Ky tekst u dërgua nga Alban Krasniqi

Djemte E Detit - Ne Udhekryq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Udhekryq".
3. Video është e këngës "Ne Udhekryq", por nuk këndohet nga Djemte E Detit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:


Komente 0