Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Djemte E Vjoses është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2008, Djemte E Vjoses publikojnë albumin "Dola Që Kur Doli Ylli". Më datë 17 Janar 2009, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Jam Nje Djal Nga Laberja". Më datë 19 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Dy Bejka". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses publikojnë videoklipin "Belice E Bardhe". Më datë 27 Mars 2012, Djemte E Vjoses pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Alket Zaimi

Komente

2 🔥Dola Që Kur Doli Ylli (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Djemte E Vjoses, Djemt E Vjoses

Komente 2