A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Djemte E Vjoses - Ne Sevda Ta Hodha Sevdan


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/10/2012

2012-10-09T06:41:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Sevda Ta Hodha Sevdan" kënduar nga Djemte E Vjoses.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Djemte E Vjoses i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...