Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Vjoses - Babait Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

Me kish' then im at',
shtegut te nje mali:
Bir, dy vdesin rruges,
burri edhe kali

Vone me erdh' ndermend,
pse ashtu me tha.
Udhes vdiq dhe vete,
udhen peng me la.

Udhes, me ngjan vjen
une dal per ta pritur.
Ndaj pas tij si era,
Dot se kam arritur.

Bej te te arrij,
e shoh dot ste ngjaj.
Ne udhe te babait,
s'rrendke dot kollaj.


Djemte E Vjoses - Babait
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babait".
3. Video është e këngës "Babait", por nuk këndohet nga Djemte E Vjoses.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Djemte E Vjoses:


Komente 0