Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djem nga Lumi i Vlorës

Nuk ka akoma asnjë votë

Djem nga Lumi i Vlorës është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut, popullore polifonike dhe popullore vlonjate.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentFemite E Otrantos

★★★★★

Këndojnë Bab E Bir Treblovë

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

West

Gss

Brt

Lil G's

Tnb

Okupatorat

Muhagjert

Rapcode

Bloody Gangstaz Family

Sfinks

Tags: Djemte Nga Lumi Vlores, Djem Nga Lumi I Vlorës


Komente mbi këtë artist