Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dm (Dostat E Mahalles)

Dm (Dostat E Mahalles) - Lady (Feat. Beni-g)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept1-ti je femer qe t'terhek
nshikim t'par
i ban tana t'zezat
edhe pse ti dokesh e bardh

shum kujna zemren ja ke thy
me pamjen tone sexy
e shum kujna kur tkan pa ty
ju ka nal orexi

ke qef me ec me trentit
me ja pa hajrin vikendit
shtunen n'dillen n'shoping
e nfund mi hyp ti Benzi

ma mir hajde me muu
e mos shko me at bulash
se kur jena na dy bashk
kret clubin e k'thej mbrapsh e ejj

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept2-kthehu loqk ta shoh qat t'fyr
tem shkon dita ma mir
un po du me dit se ti
ku kalon kohen e lir

se po du 1 here ndit
minimun ty une me t'paa
se qisi strukture trupit
njet tem skom pa hala

ano ti je lazdru
ke kalu gjdo kufi
doket vetja tash e madhe
kishe une V.I.P

mos u bo e mos u flliq ej
rri qshtu qysh je
hajde hajde ti me mu
e thejm dhe pse skam BMW jehh

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept3-e di qe ke qef me dal
me naj gentelmen men men
pom pelqen kur shoqet
ti per mu i len len len

pse jam ma i mir se ai
zemer une nuk kom fai
kur o puna me naj femen
tjeter une ty ta boi bay

Ok problemet i lo kejt
jam i shpejt nuk e di a e ke wrejt
sa her t'kom rrejt nuk e di as vet
ket rast e shfrytzoj apet baby

t'kom ba mu ni gjynah
edhe pse e bukur jee
edhe pse nuk jena bashk
gjelozon kur me tjetren em shehh

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej 2x


Ky tekst u dërgua nga  DM001


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dm (Dostat E Mahalles)
Featuring: Beni-G
Publikimi: 16/12/2011


Dm (Dostat E Mahalles) - Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lady".
3. Video është e këngës "Lady", por nuk këndohet nga Dm (Dostat E Mahalles).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dm (Dostat E Mahalles):


Komente 0