Më mbaj mend (për 1 muaj)


DMC aka Babloki - B.U.T.U.E.S.I & R.A.G
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B.U.T.U.E.S.I & R.A.G".
3. Video është e këngës "B.U.T.U.E.S.I & R.A.G", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DMC aka Babloki - B.U.T.U.E.S.I & R.A.G  (Feat. Realist & Eagle Soldier)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

11/10/2010

2010-10-11T14:08:23+00:00DMC
.............................
Kjo te koka tama met kall se qa ki
R.A.G BOTUESI
Kto jan familjet qe linden ne Shqipri
Per njonji tjetrin bojn kta pse se kan dashni
.............................

Realist
.............................
I fiksum realitetin me vete
E kem nda mendjen me shku Club veq per qefi
Kur shkojna Club Securitu po dridhet
O femrat ka sillen e ka na po perdridhen
Na jena shum na jem kallabllak
Pijet na i kena ndor JIN JECH dhe KONJAK
Bukuroshet kan fillu e po zhvishen
Na ta marim femnen hala pa ma nu shishen
.............................

Ref;DMC
.............................
Kjo te koka tama met kall se qa ki
R.A.G BOTUESI
Kto jan familjet qe linden ne Shqipri
Per njonji tjetrin bojn kta pse se kan dashni
.............................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   KaCaKi
Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë