Më mbaj mend (për 1 muaj)

DMC aka Babloki - Po Pritoj (Feat. Likani)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:2x D.M.C
..................................................
Po pritoj per me bo per me lshu 1 zo
Me knu si kta tjeret
U boh koh qe po i permenin
Fjalt qe ja kom pas thon ma heret
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


DMC aka Babloki
Featuring: Likani
Publikimi: 10/01/2016


DMC aka Babloki - Po Pritoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Pritoj".
3. Video është e këngës "Po Pritoj", por nuk këndohet nga DMC aka Babloki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga DMC aka Babloki:


Komente 0