Domino Band
Domino Band

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Domino Band është një grup artistësh i njohur. Domino Band perbehet nga 5 anetare. 2 kitariste, 1 kitare bass, bateria dhe tastiera. Nje grup i cili eshte formuar ne vitin 2013 me 21 kenget e tyre te pa regjistruara, te zhanerit Rock ballad, pop rock, jazz, dhe rock and roll. Krahasohu dhe Eja jane 2 kenget e para te Domino Band. Pjestaret e grupit jane: Daniel Shaholli - Doktor, kitare bass dhe zeri i dyte, Adri Adham - Mesues gjeografie dhe kitare solo, Loandi Kacidhja - Dentist dhe bateri,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0