Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dominoz

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Dominoz është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grup Hip-Hop nga Prishtina i formuar ne vitin 2004. Në Qershor 2004, Dominoz marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Lem Me T'prek". Në Prill 2006, Dominoz marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "N’ Telefon"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

2 Life

JT

Hackers

RealGangsta

K-Boy's

T1gr4t

Double-G

Eklips Family

O.R.G

North Side

Tags: Dominoz, Dominos


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet