Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dommy - Nike Pullover

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nike Pullover".
3. Video është e këngës "Nike Pullover", por nuk këndohet nga Dommy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dommy - Nike Pullover  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/02/2019

2019-02-26T15:58:26+00:00Verse 1

Im not a rich boy,
Jeten di ta shijoj
Vizionet ne kok i qelloj
Dhe kto qe ishin rich tash xhelozojn

Paren tu njek si me police man
Suksesi vjen vet tu na njek si i cmen
Nlevizje perdit sna shef me 1 ven
Ahh kjo jeta gjithkujt i pelqen

Do goca i ngjoj i ngjoj teksa folin
Me mu dun dicka dicka ta provoin
Femna so hot provokime lcojn
I veshun krejt Nike dhe me tjerat se ndrroj

Lart e me lart tu kalu nivele
Muzika po mboka me pas plot sene
Pare edhe goca bjondje kacurrele
Nike dhe diamntq nqafen teme

Chorus

Dikur nuk kisha cdo dit i shtova
Aha tash me miliona
I bona krejt ca desha sot i mora
Tash jam i vesh me NIKE PULLOVER

Verse 2

Ti ke hate vec jepi fol
Don tjesh nvenin tim mke si idol
Un sdesha sukses dhe pse vet u korr
Paret vin vet sikur kerret noborr

Hapen shampanjat kur ne vim mrena
Folim ralitet e jo per rrena
Ti i don ne i kena kto femna
Ajo qe don me shum ajo po bon skena

Twerk twerk baby
Hmm ta prek belin
Lala me NIKE shkelqej
Ket jet e doja tash e kemi

Op la la op la la
Tgjitha po vin vec te na
Femna jote po qan
Per neve sot ty ka me tlon


Më Shumë Këngë Nga Dommy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet