A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Don is a singer. Në Prill 2005, Don merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Do Ta Ktheja Kohen Pas". Në Qershor 2005, Don merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Askujt S'i Tregoj". Në Prill 2006, Don merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Askujt S'i Tregoj". Më datë 4 Korrik 2017, Don publikon videoklipin "Tash Dije", në bashkëpunim me Onboy....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big G

Taboo

Arditi

Johnny

Dr.Rabbit

Dinno

Frensis

Didi

2m

B.A.G


Tags: Don

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019