Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Aldo - Kenga Jote  (Feat. Min3)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

MIN3

05/10/2019

2019-10-05T13:00:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga Jote" kënduar nga Don Aldo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don Aldo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet