A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Don Arbas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Don Arbas është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Don Arbas eshte nje nder kompozitoret me te mire kosovare.Ai perveqse eshte kompozitor i shume hiteve muzikore ai eshte eshe kengetar.Don Arbas bashkpunon edhe sot me kengetare te famshem si:Arta Bajrami, Loco, Kaltrina etj. Ne vitin 2002 ai nxjerr albumin e tij te pare te titulluar "25 Dollar",nje album ky i cili perfshiu 12 kenge te kenduara dhe te kompozuara nga vete ai. Ai vazhdon me nxjerrjen e albumit te dyte ne vitin 2006,nje album k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Arta Bajramit

I biri i

Zejnullah Bajramit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Biach (2006)

25 Dollar (2002)


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Nehat Istrefi

Lek Plepi

Liberian Selimi

Eki

Monny

Rrufeja

Driton Sopa

Ergin Brahimi

ZeeroMan

Papushi


Tags: Don Arbas, Arba Sound, Arbasound

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019