Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don ProbleMC

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Driton Iljazi
 • Vendlindja:
 • Dusseldorf 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Don ProbleMC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Driton Iljazi aka Don ProbleMC - i lindur ne Gjermanise, por jeton ne Tetove. Me hip-hop merret prej vitit 2000, por projektin e pare e ka realizuar ne vitin 2008. Eshte tekstshkrues dhe beat-maker. Më datë 31 Gusht 2019, Donni publikon videoklipin "Skaleburr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

G-Partt

Real K

Terror A.K.A Shkupi

Tuzhi-G

Great

Mad Boy

KOG

Don Pate

Brave-L

Az-M

Tags: Don Problemc, Driton Iljazi, Donni


Komente mbi këtë artist