Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Don ProbleMC - Tematiku  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/01/2015

2015-01-13T17:56:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tematiku" kënduar nga Don ProbleMC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don ProbleMC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Don ProbleMC:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet