Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Xhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  943
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhonatan Isufi
BIOGRAFIA: Don Xhoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Tetor 2018, Don Xhoni publikon videoklipin "Jena Me Ekip". Teksti u shkrua nga vetë Don Xhoni. Më datë 25 Qershor 2019, Don Xhoni publikon videoklipin "Ajo Don". Teksti i këngës u shkrua nga Don Xhoni. Produksioni audio u realizua nga K-Master. Më datë 14 Qershor 2020, Don Xhoni publikon videoklipin "Tjera Llafe". Teksti i këngës u shkrua nga Don Xhoni. Produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 8 Korrik 2020, Don Xhoni pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

70 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (20)

21
52
24
8
22
31
21
32
12
18
23
10
14
26
20
10
19
15
23
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Sony NRG

Kacho

Viagra

Bigg V

Legjenda

Agon Nimani

Niku

Ummet

Tags: Don Xhoni, Xhonatan Isufi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet