Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Xhoni - Jena Me Ekip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  31

Maska me vija
Fabrik te shpija
Ni telefon vjen porosia
N'rrug o ky G-ja
Don Xhoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/10/2018
Teksti: Don Xhoni
Produksioni: K-Master


Don Xhoni - Jena Me Ekip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Me Ekip".
3. Video është e këngës "Jena Me Ekip", por nuk këndohet nga Don Xhoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Xhoni:


Komente 1