Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don - Askujt S'i Tregoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2005

Komente

Asnjë Koment

01/06/2005

2005-05-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Askujt S'i Tregoj" kënduar nga Don.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Don i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Don:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet