Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Donat Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Donat Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Armend Ademi & Donat Krasniqi publikojnë videoklipin "Facebook". Më datë 14 Janar 2012, Donat Krasniqi & Dije Shatri publikojnë videoklipin "A Me Do A Nuk Me Do"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erion Ajro

Valmir Begolli

Nderim Sadriu

Arianit Bellopoja

Roni Morina

Diellon Mustafa

Yllnor Kurti

Endri Kaçaçi

Fatlum Ukelli

Arlind Lamaxhema

Tags: Donat Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet