Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donat Prelvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Donat Prelvukaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Donat Prelvukaj & Argjenda Abazi marrin pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Vera"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhaxhi Piktori

Nderim Sadriu

Ledion Sveçla

Yllnor Kurti

Blinor Bega

Arianit Bellopoja

Diellon Mustafa

Arian Selmani

Fatlum Ukelli

Art Abrashi

Tags: Donat Prelvukaj


Komente mbi këtë artist